Fractie

Sander van Waveren

Fractievoorzitter

Telefoon: 06 14367390
E-mail: s.van.waveren@raad.utrecht.nl
Twitter: @sandervwaveren
Facebook: @SandervanwaverenCDA

Jantine Zwinkels

Raadslid

Telefoon: 06 12201777
E-mail: j.zwinkels@raad.utrecht.nl
Twitter: @JantineZwinkels

Bert Kos

Fractiemedewerker

Telefoon: 06 11473420
E-mail: b.kos@raad.utrecht.nl
Twitter: @BertKos95

Marlijn van der Sar

Fractiemedewerker

E-mail: m.van.der.sar@raad.utrecht.nl
Twitter: @marlynvds

Bert van Steeg

Fractievolger

Telefoon: 06 41811149
E-mail: bert.van.steeg@raad.utrecht.nl
Twitter: @BertvanSteeg

Matthijs Buijs

Fractievolger

Telefoon: 06 48652947
E-mail: m.buijs@raad.utrecht.nl
Twitter: @MatthijsBuijs

Verantwoording

Fracties in de gemeenteraad ontvangen jaarlijks een vergoeding van de gemeente om hun werk uit te voeren. Voor de besteding daarvan gelden strenge regels en de uitgaven worden door de accountant gecontroleerd. Onlangs heeft de accountant een goedkeurende verklaring over 2018 afgegeven. Hier kunt u de Verantwoording financiën CDA-fractie 2018 en de Controleverklaring verantwoording fractiekosten en -vergoeding CDA 2018 downloaden. De CDA-fractie heeft afgelopen jaren minder uitgegeven dan wij ontvangen hebben van de gemeente, daarom zullen we in 2019 een bedrag van €10.000,- terugstorten in de gemeentekas.

De Utrechtse gemeenteraad brengt jaarlijks een rapportage uit, waarin beschreven wordt hoe fracties met integriteitsvraagstukken omgaan en waarin nevenfuncties en (eventuele) giften worden vermeld. De meest recente rapportage vindt u hier: jaarrapportage integriteit.